Tomb Raider Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tomb Raider Fan Club

Tomb Raider oyununu sevenlerin adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» İmza Arşivim (msjlar 200ü geçince kilitlenip arşiv olacaktr.)
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:02 am tarafından YΛĞMUЯ

» Mesaj arttıralım
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 pm tarafından YΛĞMUЯ

» Kımılda Kedi (1996)
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 am tarafından YΛĞMUЯ

» Niko: Yıldızlara Yolculuk
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:33 am tarafından YΛĞMUЯ

» Yukarı Bak
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:32 am tarafından YΛĞMUЯ

» Barbie Mariposa
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:31 am tarafından YΛĞMUЯ

» Arabalar 2
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:30 am tarafından YΛĞMUЯ

» Aristokediler
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:29 am tarafından YΛĞMUЯ

» Bolt :)..........
 Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:28 am tarafından YΛĞMUЯ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın

YazarMesaj
YΛĞMUЯ
Arkeolog
Arkeolog
YΛĞMUЯ

Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Empty
MesajKonu: Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın     Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 9:47 pm

Seni alıp uzaklara giden otobüs
Benim üzerimden geçer hışımla
Devrilir Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs bakakalırım ardından
Bir sel gibi akan gözyaşımda...

ölme diyorsan; gitme kal öyleyse
Sarıl sımsıkı Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs tenim ol Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs beni bırakma
Hadi gel Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs tut ellerimi Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs benimle yan
Benimle meydan oku her çaresizliğe

Bırakma beni sevdiğim
Gidişine dayanamam
Hasret gözyaşlarımla
Kendimi avutamam

özleme bir diyeceğim yok.
O kömür kırıntıları arasında parlayan bir cam parçası.
O nefes alışı sevgimizin Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs kavuşmalarımızın anlamı.
O tek güzel yönü bekleyişlerimizin.

Ayrılık diye bir şey yok.
Bu bizim yalanımız.
Sevmek var aslında Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs özlemek var Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs beklemek var.
Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun?

Dün kopan bir yapraktı Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgsdüşen bir kuru daldı
Bugünden güzel değil bulacağın yarında
Aç ellerini bir bak yanan avuçlarında
Dün gitmiş yarın yok bize bir bugün kaldı

Zannetme ki herşey bitti sevdiğim;
Birgün yeşerecek şu sararmış yapraklar.
Ve bundan sonra kim severse dünyada;
Seni ve beni hatırlayacaklar

Sen benim gökyüzümdün Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs denizim Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs toprağımdın Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs
Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs uzak
Biliyorsun bazı şeyler vardır elimizde olmayan
İşte öyle imkansız birşey seni unutmak.

Seni alıp uzaklara giden otobüs
Benim üzerimden geçer hışımla
Devrilir Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs bakakalırım ardından
Bir sel gibi akan gözyaşımda...

ölme diyorsan; gitme kal öyleyse
Sarıl sımsıkı Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs tenim ol Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs beni bırakma
Hadi gel Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs tut ellerimi Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs benimle yan
Benimle meydan oku her çaresizliğe

Bırakma beni sevdiğim
Gidişine dayanamam
Hasret gözyaşlarımla
Kendimi avutamam

özleme bir diyeceğim yok.
O kömür kırıntıları arasında parlayan bir cam parçası.
O nefes alışı sevgimizin Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs kavuşmalarımızın anlamı.
O tek güzel yönü bekleyişlerimizin.

Ayrılık diye bir şey yok.
Bu bizim yalanımız.
Sevmek var aslında Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs özlemek var Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs beklemek var.
Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun?

Dün kopan bir yapraktı Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgsdüşen bir kuru daldı
Bugünden güzel değil bulacağın yarında
Aç ellerini bir bak yanan avuçlarında
Dün gitmiş yarın yok bize bir bugün kaldı

Zannetme ki herşey bitti sevdiğim;
Birgün yeşerecek şu sararmış yapraklar.
Ve bundan sonra kim severse dünyada;
Seni ve beni hatırlayacaklar

Sen benim gökyüzümdün Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs denizim Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs toprağımdın Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs
Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın  Virgs uzak
Biliyorsun bazı şeyler vardır elimizde olmayan
İşte öyle imkansız birşey seni unutmak.

https://tombraiderfanclub.yetkin-forum.com

Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın
1 sayfadaki 1 sayfası