Tomb Raider Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tomb Raider Fan Club

Tomb Raider oyununu sevenlerin adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» İmza Arşivim (msjlar 200ü geçince kilitlenip arşiv olacaktr.)
Canım Babam EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:02 am tarafından YΛĞMUЯ

» Mesaj arttıralım
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 pm tarafından YΛĞMUЯ

» Kımılda Kedi (1996)
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 am tarafından YΛĞMUЯ

» Niko: Yıldızlara Yolculuk
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:33 am tarafından YΛĞMUЯ

» Yukarı Bak
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:32 am tarafından YΛĞMUЯ

» Barbie Mariposa
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:31 am tarafından YΛĞMUЯ

» Arabalar 2
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:30 am tarafından YΛĞMUЯ

» Aristokediler
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:29 am tarafından YΛĞMUЯ

» Bolt :)..........
Canım Babam EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:28 am tarafından YΛĞMUЯ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Canım Babam

YazarMesaj
YΛĞMUЯ
Arkeolog
Arkeolog
YΛĞMUЯ

Canım Babam Empty
MesajKonu: Canım Babam   Canım Babam EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 12:41 am

Canım Babam - Seda Yıldırım

Bu sana yazdığım ilk mektup ve bu yüzden nerden başlayacağımı pek kestiremiyorum. Önce sana teşekkür ediyorum hep ben ve ailemizle olduğun için…
Şimdiye kadar senin varlığınla hayattan korkmadım bundan sonra ki hayatımda da varlığını hissetmek ve hayattan korkmamak istiyorum. Senin o derin gözlerine baktığım da beni görmek bana öyle huzur veriyor ki anlatamam. İçime dolan huzur sıradan değil bambaşka bir şey…
Her gece gözlerimi yumduğum da rahatça uyuyorum ve her sabah uyandığım da seninle olmaktan mutluluk duyuyorum. Yüzümdeki gülücükler bazen yok olsa da senin varlığınla yeniden çoğalıyor. Hayat yolun da yürürken benim yolumda ki şeritsin. Seni ve ailemizi düşünerek adım atıyorum. Bizim ailemiz hep senin yolun da yürüyoruz.
Ben yaş olarak ne kadar büyürsem büyüyeyim senin küçük ikizlerinden biriyim biliyorum. Biz senin gözünde hiç büyümüyoruz hep küçük yavrularınız. Seninle yaşanacak daha çok özel anlarımız olacak. Ben yaşanmış ve yaşanacak olan o özel anlarımızı hiç unutamam. Seninle geçirdiğim her anı beynime kazıyıp unutmuyorum. OlurCanım Babam Virgs da bir gün unutmaya kalkarsam beynim beni tetiklesin de kedime getirsin diye.
Beni sensiz bırakmaya kalkışma bu hayat sensiz yaşanmaz. Tek bir adım bile atamam sensiz. O derin gözlerinden beni mahrum bırakma. Benim koruyucu prensim beni hiç yalnız bırakma. Biliyorum senin yüreğin de kocaman bir yerim var. O yere layık olabildim mi bilmiyorum ama senin yüreğinde olmak bile güzel. Sen bizim koca çınarımızsın ve bizde senin dalların. Sana tutunarak hayata bağlanıyoruz. Kimimiz yanındayız kimimiz uzağında ama nerde olursak olalım benim ve kardeşlerimin yüreği hep seninle…
Sana olan sevgimi nasıl anlatsam bilmiyorum. Dilimin döndüğünce ve kalemimin yazdığı kadar yazmaya çalıştım. Sen elimi uzattığım da tutabileceğimCanım Babam Virgs gözlerine baktığım da huzur bulabileceğimCanım Babam Virgs kimseyi yerine koyamam tek insansın. Yüce Rabbime şükür olsun ki ben senin gibi bir babaya sahibim.
Canım Babam üşüdüğüm de beni saracakCanım Babam Virgs ağladığım da gözyaşlarımı silecek tek kişisin sen. İyi ki varsın.

SENİ SEVİYORUM

Seda Yıldırım
https://tombraiderfanclub.yetkin-forum.com

Canım Babam
1 sayfadaki 1 sayfası