Tomb Raider Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tomb Raider Fan Club

Tomb Raider oyununu sevenlerin adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» İmza Arşivim (msjlar 200ü geçince kilitlenip arşiv olacaktr.)
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:02 am tarafından YΛĞMUЯ

» Mesaj arttıralım
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 pm tarafından YΛĞMUЯ

» Kımılda Kedi (1996)
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 am tarafından YΛĞMUЯ

» Niko: Yıldızlara Yolculuk
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:33 am tarafından YΛĞMUЯ

» Yukarı Bak
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:32 am tarafından YΛĞMUЯ

» Barbie Mariposa
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:31 am tarafından YΛĞMUЯ

» Arabalar 2
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:30 am tarafından YΛĞMUЯ

» Aristokediler
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:29 am tarafından YΛĞMUЯ

» Bolt :)..........
 Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:28 am tarafından YΛĞMUЯ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Çocuktan Anne Babaya Mektup

YazarMesaj
YΛĞMUЯ
Arkeolog
Arkeolog
YΛĞMUЯ

Çocuktan Anne Babaya Mektup  Empty
MesajKonu: Çocuktan Anne Babaya Mektup     Çocuktan Anne Babaya Mektup  EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 12:37 am

Çocuktan Anne Babaya Mektup  45128087ym2

Sevgili Anneciğim Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs Babacığım;

Bütün duygu ve düşüncelerimi dile getirebilseydim Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs size şunları söylemek isterdim:
Sürekli bir büyüme ve gelişme içindeyim.Sizin çocuğunuz olsamda sizden ayrı bir kişilik geliştiriyurum.Beni tanımaya ve anlamaya çalışın.

Deneme ile öğrenirim.Bana ayak uydurmakta güçlük çekebilirsiniz.Oyunda Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs arkadaşlıkta ve uğraşlarımda özgürlük tanıyın.Beni her yerde Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs her zaman koruyup kollamayın.Davranışlarımın sonuçlarını kendim görürsem daha iyi öğrenirim.Bırakın kendi işimi kendim göreyim.Büyüdüğümü başka nasıl anlarım.

Büyümeyi çok istiyorsam da ara sıra yaşımdan küçük davranmaktan kendimi alamıyorum.Bunu önemsemeyin.Ama siz beni şımartmayın.Hep çocuk olmak isterim sonra.Her istediğimi elde ediceğimi biliyorum.Ancak siz verdikçe almadan edemiyorum.Bana yerli yersiz sözde vermeyin Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs sözünüzü tutamayınca sizlere güvenim azalıyor.

Bana kesin ve kararlı davranmaktan çekinmeyin.Yoldan saptığımı görünce beni sınırlayın.Koyduğunuz kurallar ve yasakların hepsini beğendiğimi söyleyemem.Ancak hiç kısıtlanmayınca ne yapacağımı şaşırıyorum.Tutarsız davrandığınızı görünce hem bocalıyor Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs hemde bundan yararlanmadan edemiyorum.

Öğütlerinizden çok Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs davranışlarınızdan etkilendiğimi unutmayın.Beni eğitirken ara sıra yanlışlar yapabilirsiniz Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs bunları çabuk unuturum.Ancak birbirinize saygı ve sevginizin azaldığını görmek beni yaralar ve sürekli tedirgin eder.

Çok konuşup çok bağırmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs yüksek sesle söylenenleri pek duymam.Yumuşak ve kesin sözler bende daha iyi iz bırakır.''ben senin yaşında iken...'' diye başlayan sözleri hep kulak ardına atarım.Küçük yanılgılarımı suçmuş gibi başıma kakmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs bana yanılma payı bırakın.Beni korkutup sindirerek Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs suçluluk duygusu aşılayarak uslandırmaya çalışmayın.Yaramazlıklarım için beni kötü çocukmuşum gibi yargılamayın.

Yanlış davranışım üzerinde durup düzeltin Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs ceza vermeden önce beni dinleyin.Suçumu aşmadığım sürece cezama katlanabilirim.Beni dinleyin.Öğrenmeye en yatkın olduğum anlar Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs soru sorduğum anlardır.Beni yeteneklerimin üstünde işlere zorlamayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs ama başarabileceğim işleri yapmamı bekleyin.Bana güvendiğinizi belli edin Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs beni destekleyin; hiç değise çabamı övün.Beni başkalarıyla karşılaştırmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs umutsuzluğa kapılırım.

Bende yaşımın üstünde olgunluk beklemeyin.Bütün kuralları birden öğretmeye kalkmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs bana süre tanıyın.Yüzde yüz dürüst davranmadığımı görünce ürkmeyin.Beni köşeye sıkıştırmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs yalana sığınmak zorunda kalırım.Sizi çok bunaltsam bile soğukkanlılığınızı yitirmeyin.Kızgınlığınızı haklı görebilirim Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs ama beni aşağılamayın.Hele başkalarının yanında onurumu kırmayın.Unutmayın ki bende sizi yabancıların önünde güç duruma düşürebilirim.

Bana haksızlık ettiğinizi anlayınca açıklamaktan çekinmeyin Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs özür dileyişiniz size olan sevgimi azaltmaz Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs tersine beni size daha çok yaklaştırır.Aslında ben sizleri olduğunuzdan daha iyi ve daha değerli görüyorum.Bana kendinizi yanılmaz ve erişilmez göstermeye çalışmayın Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs yanıldığınızı görünce üzüntüm büyük olur.

Biliyorum ara sıra sizi üzüyor Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs belkide düş kırıklığına uğratıyorum.Bana verdikleriniz yanında benden istediklerinizin çok olmadığını da biliyorum.Yukarıda sıraladığım istekler size çok geldiyse bir çoğundan vazgeçebilirim; yeter ki beni ben olarak seviceğinize olan inancım sarsılmasın.Benden''örnek çocuk'' olmamı istemezseniz Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs bende sizden kusursuz ana-baba olmanızı beklemem Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs sevecen ve anlayışlı olmanız bana yeter.

Sizin çocuğunuz olarak doğmak elimde değildi.Ama seçme hakkım olsaydı Çocuktan Anne Babaya Mektup  Virgs sizden başka kimsenin çocuğu olmak istemezdim.
Sevgiler
Çocuğunuz
https://tombraiderfanclub.yetkin-forum.com

Çocuktan Anne Babaya Mektup
1 sayfadaki 1 sayfası