Tomb Raider Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tomb Raider Fan Club

Tomb Raider oyununu sevenlerin adresi.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» İmza Arşivim (msjlar 200ü geçince kilitlenip arşiv olacaktr.)
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPaz Eyl. 19, 2010 4:02 am tarafından YΛĞMUЯ

» Mesaj arttıralım
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 pm tarafından YΛĞMUЯ

» Kımılda Kedi (1996)
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:36 am tarafından YΛĞMUЯ

» Niko: Yıldızlara Yolculuk
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:33 am tarafından YΛĞMUЯ

» Yukarı Bak
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:32 am tarafından YΛĞMUЯ

» Barbie Mariposa
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:31 am tarafından YΛĞMUЯ

» Arabalar 2
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:30 am tarafından YΛĞMUЯ

» Aristokediler
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:29 am tarafından YΛĞMUЯ

» Bolt :)..........
 Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 3:28 am tarafından YΛĞMUЯ

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum

Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?

YazarMesaj
YΛĞMUЯ
Arkeolog
Arkeolog
YΛĞMUЯ

Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  Empty
MesajKonu: Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?     Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 12:04 am

Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?  09_pics_62641
Kedi köpek gibi hayvanlar bizleri çok ısırıyor ve gerçekten dişlerini geçiriyorlarsa onlara dur! deyin.Zaten kedinizin köpeğinizin sizi ısırma nedenleri pek iç açıcı değil.Ama şunu söyleyebilirimki kedilerin ısırma nedenlerinden biri dişlerinin yeni çıkmasıdır .. Ama kediniz 4 aylıktan büyükse o zaman işler değişir.4 aylıktan fazlaysa ve hala ısırıyorsa kediniz size gıcık kapıyor olabilir.Ona yaptığınız uzun bir cezalandırma veya kızma onunda kalbini kırmış olabilir.Onlara hayvan diyip kötü davranmamız zaten çok kaba ve kırıcı bir davranış..
Kendinizi Affettirin
Yeniden onunla içiçe sokularak ve hine aynı hitapları kullanarak kendinizi affetirin.Bu bazı hayvanlarda biraz zordur ama kediyse çok kolay.Kediler çok sevimli ve çok iyi kalpli hayvanlardır.Mamasını eksik etmeyin.Tırnaklarına bakın banyo günlerini unutmayın bunlar çok önemli metotlar..
https://tombraiderfanclub.yetkin-forum.com

Kedim beni çok ısırıyor ne yapacağım ?
1 sayfadaki 1 sayfası